Ľudia vyzývajú Matoviča, aby konal.

Autor: Anonym

Igor. Do vojny sa ide s Mečom. A ten si mal vytiahnuť hneď 01.03.2020. Táto zberba PS, SaS, ZA ĽUDÍ, SMEROHLAS, PENTA, ESSET, DENNIK N, PENTÝŽDEŇ, TREND, MARKÍZA, RTVS s REZNÍKOM, PRAVDA, PLUS 7, KOTLEBA či MAZUREK a mnohé iné Oligarchistické média, vyšla proti tebe do vojny. Túžia po moci a peniazoch, nemajú žiadne projekty, nepomohli nikdy nám ľuďom ničím, iba od nás stále berú. Kvičia ako svine odtrhnuté od válova.


Oni vytiahli všetky zbrane a meče proti tebe. Nebojujú však pre ľudí, nebojujú pre národ, ale pre samých seba, pre svoj prospech a prospech všetkých napojených na financie, ktoré od nás roky kradli.


Oni si stavajú vily, zámky, kaštiele, plnia zahraničné účty na náš úkor a z našej ťažkej práce a jednu nemocnicu nám nevedeli postaviť. Krvácali sme a krvácame stále.
Je na čase, aby si vytasil svoje zbrane. Konaj, ich korupcia sa dá dokázať. Povolaj hoci aj Európsku prokuratúru ale konaj. Ľudia sa boja. Nechcú návrat mafie alebo vznik novej Liberálnej mafie. Prestaň prehovárať médiam do duše, lebo ťa iba pichnú do chrbta či do hrude, nemá to zmysel. Konaj. Prečo nevyhodíš Baťovú a Baťoa, prečo nevyhodíš Rezníka to je až tak ťažké? Mediálny zákon o faktoch, férovosti a propagande je kde? Konaj.


Tas meče Igor, dosť bolo ústupu. Máme nápady aj projekty. Potrebuješ pomoc prídeme, poradíme, len nás pozvi... čakáme pracujúci v zahraničných firmách a máme know how viac než hocijaký úradník v štátnej sfére. Ešte je čas ale nemrhaj ním. Šanca na nové Slovensko môže zomrieť z návratom zlodejov Pellegrinim či Ficom, Štefúnkom, či smiešnym Sulíkom a Cigánikovou, ktorá prepadla na Gymnáziu v 2 ročníku a potom jej niekto zabezpečil nejakú súkromnú školu, ktovie aká je pravda.


Tas meče Igor! Už je čas...

837 views1 comment

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd