Nič...

Updated: Apr 20

Igor Matovič už vyše roka zápasí so SMEROHLASÁCKYMI štruktúrami, SaS, PS a Za ľudí podkopávaniu, ktoré číhajú na každom rohu. Od prvého dňa kopance a bič. Penta Média, Kmotrik TV a J&T Média pracujú nadčasy dennodenne do noci. Investuje sa do čierneho marketingu, aby zničiť novú vládu. Tento Čierny marketing je dvojaký. Jeden fúka z Essetu a druhý od Penty, Kmotríka či J&T. Snažíme sa analyzovať kroky Igora Matoviča a porovnať to s tým čo sa píše či rozpráva. Okrem komunikačných prešľapov, ktoré sú však tolerovateľné, tu nie je nič, čo by Slovensku ako celku robilo nejaké problémy. Na druhej strane sa na scéne objavilo toľko mudrlantov, že sme si mysleli, že sme asi v Americkom scifi filme.


Všetko vedia, všetko ovládajú, analyzujú, počítajú. No má to jeden háčik. Nula riešení. A tie potrebuje celý svet nielen Slovensko. Všetci táraji ako Lenč, Chmelár, Porubenová, Bošňak, Cigániková, Nicholsonová, Biháriová, Žitná, Valášek, Hojsík, Baránek, "matematik" Kollár, Kollár zo Za ľúdí čo vystúpil z vlaku v plnej rýchlosti. Ináč tých Kollárov tam je habadej... Letanovská, Benčík, Drucker, Fico, Erik Tomáš, Pellegrini, Eštók, Bláha, Blanár, Kaliňák, Čaputová, Baťová zo ŠUKL.Všetci títo a mnoho iných čo vypadli zo štátneho koryta iba brešú, brešú ako besné psy. Majú to prikázané a ich správanie je koordinované, hľadať zámienku, pretočiť ju na špinu, spochybniť všetko, či je to dobré alebo nie musí to byť rozmazané po celom Slovensku ako zlé. Čas hraje proti nim, proti hladným prasiatkam. Strach z nich je už cítiť na kilometre. Boj ktorý sa tu vedie nemá na Slovensku obdobu. PS sa skrýva za slovo liberáli no v skutočnosti asi nevideli ani tú definíciu čo to znamená. Správajú sa ko sekta liberálnych fašistov. Hnev, zloba, nenávisť, špina, klamstvo, hnus. No pravý opak Liberalizmu. Táto "sebranka" urobila pre Slovensko čo? Vie nám niekto odpovedať? Čo urobili pre Slovensko v najťažších chvíľach?... My sme hľadali dlho a našli sme jedno veľké NIČ...


Nula riešení, nula nápadov, nula pomoci, nula faktov a zdravého rozumu. Táto pandémia ukázala ich odbornosť, ich vedomosti či schopnosti, či vôľu pomáhať.


Toto vás od nich čaká v budúcnosti vážení toto dole, jedno veľké


279 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd