Zle správy pre Fica a Pellegriniho...


(Marek Šefčík 👇)

📢KVIČIA A EŠTE BUDÚ KVIČAŤ

...

👉Predstavte si, že staviate Národný futbalový štadión⚽️. Tešíte sa aj na desiatky miliónov zo štátnej kasy. Žiadate granty 💶💶 , chcete tú sumu ešte navýšiť o ďalších vyše 23 miliónov € na sumu takmer 98,5 milióna a tak ďalej a tak ďalej - ak tečie z diery v štátnej kase, tak nech aj črevá roztrhá. No a teraz si predstavte, že sa zmení vláda a vaše "garantované toky" zrazu vyschnú. No nenaštvalo by vás to? Ako by ste sa bránili a čo by ste si priali? Nakoľko vlastníte médiá, tak budete manipulovať verejnú mienku a priať si budete čo najskorší pád vlády, ktorá je pre vás tŕňom v päte.

...

👉Predstavte si, že vlastníte súkromnú zdravotnú poisťovňu. Vzali ste si v minulosti obrovské pôžičky 💶💶 na to, aby ste si porozdeľovali vysoké odmeny. Samozrejme, že to treba splácať. No ale veď vaše miliónové splátky pôžičky nemáte problém splácať, keď vyberáte na poistnom od svojich klientov, ktorých ste si starostlivo vyberali podľa kľúča - človek, ktorý čím viac prispieva a čím menej je chorľavý, a okrem toho ešte do vašej kasičky prilieva aj štát. A zrazu šok! Zmena vlády. No a teraz si predstavte, že tá vláda pomôže čiastkou asi 100 miliónov svojej, štátnej poisťovni a vy, ktorí ste si vybudovali zo zdravia biznis, nedostanete nič. Ba čo viac - do Programového vyhlásenia vlády sa dostane úvaha o zavedení unitárneho systému (jednej zdravotnej štátnej poisťovne). No nenaštvalo by vás to? Čo by ste asi spravili? Vlastníte predsa väčšinu médií v krajine, tak to stavíte na verejnú mienku a budete to tlačiť tak, aby padla vláda, ktorá je pre vás ako tŕň v pente (pardon, v päte🦶).

...

👉Predstavte si, že jednotlivé rezorty - obrana, zdravotníctvo, pôdohospodárstvo, hospodárstvo,... majú také korupčno-zlodejské diery, z ktorých odteká aj do vášho vrecka miliónik za miliónikom. A zrazu bum! Zmení sa vláda. No a predstavte si, že tie diery sa začnú pomaličky zaceľovať a chlapci zamaskovaní v takých čiernych kostýmoch 👨‍✈‍ so zbraňami v rukách znepríjemňujú životy ľuďom, ktorí tie diery vytvorili a zrejme pôjdu aj po vás, keď vystopujú aj vaše vrecko plné miliónov. No nenaštvalo by vás to? Čo by ste spravili? Využijete svoje najsilnejšie zbrane - klamať ľudí - to vám ide najlepšie. Snažíte sa teda zmanipulovať a oklamať ľudí a presvedčiť ich, že najlepšie by bolo referendom zvrhnúť vládu a skúsiť tak tie diery znova otvoriť a hlavne si zachrániť svoje zadky.

...

👉Predstavte si, že ste v minulosti žili z toho, že ste ubližovali ľuďom. Fungovali ste profesionálne ako niekto, kto zasieva medzi ľudí nedôveru, ako jeden z tých, ktorí nivočili morálku tohto národa od základu a terorizovali mnohých ľudí. Boli ste eštebák. Dnes si užívate "zaslúžený" vysoký dôchodok a smejete sa z tých, ktorí boli vašimi obeťami a žijú z minima. No a teraz si predstavte, že sa dostane k moci po 30 rokoch konečne vláda, ktorá nie je zložená z komunistov. A za rok svojej existencie už stihla symbolicky odškodniť niektoré vaše obete, ktoré sa dožili týchto dní, sumou 1989 € pre každého z politických väzňov. A už tušíte, že je zle. Máj 2021 je totiž čas, kedy sa do parlamentu dostal návrh zákona, ktorý by vám mal znížiť váš nadštandardný dôchodok za konanie zla a dostanete sa možno na minimum. No nenaštvalo by vás to? A nie iba vás, ale aj ďalších asi 7 000 žijúcich príslušníkov ŠTB, ktorí vedome škodili ľuďom a teraz sa boja, že prídu o svoje "nezaslúžené benefity". A čo s tým? No budete asi robiť všetko pre to, aby aj okruh ľudí, na ktorých máte dosah, boli silou mocou za pád tejto vlády.

...

👉Predstavte si, že takýchto skupín a skupiniek je veľmi veľa. Za rok povyliezali a sú hluční, apelujú u ľudí (lebo na súdoch zdá sa, už tak ľahko nepochodia) a chytajú sa slamky. Doteraz si spinkali s plnými bruchami ale odrazu sa nepríjemne prebrali. A ak kvičia a budú kvičať aj cez médiá📢, na ktoré majú dosah alebo ich rovno vlastnia, tak ja som presvedčený o tom, že sa Slovensko čistí a zažilo obrovský nádych.

...

👉Mnohí nás kontaktujete a voláte po tom, aby sme nepoľavovali a nezchádzali z tej cesty, aj keď je veľmi ťažká. Vďaka vám za podporu.

65 views2 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd