Becík dobečal....

Autor Peter Cseh


STAROSTA - HRDINA Z DVOROV NAD ŽITAVOU SIAHA NA NOBELOVU CENU ZA MEDICÍNU!

"Starosta Dvorov nad Žitavou Branislav Becík sa začína motať v probléme, ktorý si sám vyrobil. Potom, ako teatrálne oznámil, že vypovedá poslušnosť vláde a odmieta testovanie na Covid a chvíľu na to nakúpil Ivermectín, ktorý vraj lieči Covid, sa mu začalo priťažovať. Zistilo sa totiž, že klame. Testovať neprestal, naopak, firme, ktorá testuje v jeho obci, prenajal za lukratívnych podmienok miesto na jej činnosť a Ivermectín zrazu nekúpil, ale ho vraj dostal do daru od rodákov zo zahraničia. Dokonca išiel tak ďaleko, že sa z neho stal aj odborník na virológiu, keď vyhlásil, že „Tento liek by mal byť práve v ambulanciách obvodných lekárov a nie v nemocniciach, ako plánuje vláda,“ povedal vtedy"doktor" Becík. Kam sa hrabú rôzni vedci a odborníci na virológiu z celého sveta, keď my máme na Slovensku takúto kapacitu v ich odbore? Možno najlepší virológ v strednej Európe a priľahlých okresoch Becík však začína mať problém.


Nitrianska župa ho vyzvala, aby vysvetlil, akým spôsobom sa dostal k lieku Ivermectin, ktorý v obci začala pacientom podávať obvodná lekárka. Tu už začína fabulovať práve o spomínanom "dare"od rodákov. Ak sa začne pre neho prípad komplikovať stavím sa, že vyhlási, že darcovia si neželajú byť menovaní... Do problémov(a nie malých)zatiahol aj spomínanú obvodnú lekárku, ktorá bude tiež špecializovaným úradom vyvetlovať, z akého dôvodu a ktorým pacientom naordinovala onú zázračnú medicínu. Vysvetlovať bude každý jeden prípad zvlášť... A záver môže trebárs mať formu odbobratia licencie pani doktorke. Najmä po včerajšku, keď Európska lieková agentúra jednoznačne odmietla používanie Ivermectínu na liečbu Covid.

Takže vedátor z Dvorov siaha na Nobelovu a ak aj nie, aspoň na anti Nobelovu cenu. Tá sa udeľuje za hlúpe, často až somárske výskumy v jednotlivých vedeckých oboroch. Tak napríklad cena za fyziku bola za rok 2015 rok udelená výskumníčke Patricii Yang a jej tímu z Georgia Institute of Technology. Použitím vysokorýchlostných kamier a skúmaním mnohých zvierat vrátane potkanov, slonov a kráv prišli k záveru, že všetky cicavce vážiace nad 3 kg močia 21 sekúnd. Jeden z výskumníkov vysvetlil, že gravitácia bola najviac nápomocná pri vyrovnávaní rozdielov: „Čím dlhšia rúrka, tým rýchlejší prúd.“ Spomeňme si na to, keď budeme nabudúce v núdzi čakať pred obsadenou toaletou trebárs vo Dvoroch nad Žitavou.

Lúčim sa s vami pozdravom "Ak testovať, tak iba vo Dvoroch nad Žitavou, kde sa síce netestuje, ale v skutočnosti testuje a ak Ivermectín, tak iba ten, ktorý aplikuje obvodná lekárka z tej istej dediny a pochádza z darov neznámych rodákov, ktorí sú skutočne natoľko neznámi, že o svojom dare ani len netušia. Ak vyhlásiť neposlušnosť vláde, tak iba po vzore starostu Becíka, ktorý síce neposlušnosť vyhlásil, ale zase poslušne prijíma od nej podielové dane a necháva si rovnako poslušne od štátu opravovať cesty v dedine, alebo si poslušne necháva od neho dopravovať cez štátnu firmu elektrinu. Napriek svojej neposlušnosti.

A na záver zdravica : Hochštaplerom a medicínskym šmejdom zdar, tým vo funkciách starostov nevynímajúc!" Celý priebeh "Dvorského povstania proti vládnej totalite" si môžete prečítať tu: Zroj: facebook Peter Cvik

https://mynovezamky.sme.sk/.../dvory-nad-zitavou-starosta...

643 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd