Dovolím si mať názor...

Autor: Peter Blahoš

Matovičova vláda je proti korupcii tá najlepšia možná. Zdá sa ale, že sa sama oslabuje chybnými rozhodnutiami a trójskymi koňmi v koalícií.


Písal som tu prednedávnom o tom, že sa začína ďalšia etapa útoku na vládu. So všetkými negatívnymi javmi a nedostatkami je vláda OĽANO stále najlepšia protikorupčná. A to niekomu veľmi vadí. Oligarchovia a mafiáni, ktorí Slovensko rozparcelovali na kusy majú prsty všade. Veď len povážte:


1) Prvý zákop je spor o kolúznej väzbe. Starý kamarát mafiánov Kollár si postavil hlavu, pretože má vo väzbe bývalého šéfa SIS Pčolinského. Proti nemu sa postavila Kolíková, ktorá má tiež maslo na hlave a jej úmysly pri vyjednávaní o kolúznej väzbe sú otázne. Hlavne keď sa chystá kvôli tomu rýchlo odísť z vlády a všimnite si: Pridáva sa k nej aj Sulík, ktorého sa síce nikto na nič nepýtal, ale už je jednou nohou z vlády vonku. Igor Matovič mal pravdu, Sulík je notorický rozbíjač vlád, ktorý len čaká na ďalšiu príležitosť. Kardinálny chyba bola, že SaS vôbec do vlády pustili.


2) Všimnime si aj spor o štátnom rozpočte. Viacerí politici sa úprimne čudujú, čo to Sulík začal zas vystrájať. Bez dôvodu, len tak si postavil hlavu pri návrhu rozpočtu a Matovičovi ho blokuje. Akoby tento človek, ktorý už dávno mal byť preč, skúšal v krehkej koalícií, na čom by to asi mohol zhodiť. Nechcem urážať nikoho, ale po zvalení Radičovej vlády a posledných excesoch musí byť aktuálny volič SaS neuveriteľne mimo.


3) Do útoku zatrúbil aj Fico v závese s Pellegrinim. Niekomu strašne horí za zadkom, keď sa tak ponáhľajú, aby Matovičovu vládu poslali do pekiel. Všimnite si tú spŕšku dezinformácií, ktoré pustili za posledné dni do priestoru.


Útočia cez skompromintovaného Zuriana, ktorý nepochopiteľne až rok pokojne zostal vo funkcii. To bola obrovská chyba Igora Matoviča a jeho ľudí. Dnes spochybňuje Fico, Pellegrini, médiá poplatné PENTE vyšetrovateľov, prokurátorov, policajtov. Niekto sa vo väzbe strašne bojí. A urobí všetko, aby vláda rýchlo padla. Pomocou agilného Fica a bielych koňov v koalícií, ktorých začína byť čoraz viac. Držte si klobúky, véžení!#politika

76 views1 comment

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd