Hnojník N


Tento Esseťácky a Progresívno degresívny hlúpy a primitívny s prepačením srajdomet N, ktorý tu kydá denno denne lži, klamstvá, špinu, očierňovanie zachádza už príliš ďaleko. Prečo lebo PS sa nedostalo do parlamentu a nemôžu zniesť tú potupu. Doslova v každom článku vidieť ich zlobu, svinstvo a zákernosť. Zrazu im nevadí ani Pellegrini, zrazu im nevadí ani Fico ani vražda Jána Kuciaka im nevadí. Už je v poriadku, že sa tu rozkrádala 30 rokov republika v každom kúte krajiny. Nie nevadí, lebo teraz je cieľ iný ten, ktorý vládne. Verte tomu, že keby tam nebol Matovič a bol by tam niekto iný a nebolo by to PS tak by kydali na neho. A to sa nachádzame v dobe kde zúri vírus a ľudia prichádzajú o životy. Im je to úplne jedno, pre nich je téma iná. Téma povaliť vládu a dosadiť svojich mecenášov. Etika už na Slovensku neznamená nič, anarchia, ktorá prerástla média dosahuje vrchol drzost

i a absurdizmu. Je neskutočné ako hlboko dokážu za peniaze a moc ísť. Na Slovensku si veľa ľudí zvyklo na korupciu, starostovia, poslanci, podnikatelia.


SMEROHLAS ich naučil, že systém ruka ruku myje je výhodný. Skupinka komunistov prezlečená v šatách demokracie či nebodaj tak zvaného sociálneho cítenia. Až tak, že ľudia nemajú z čoho žiť, preživajú, nerozvíjajú sa a trpia. A teraz všetci tí, tí čo nemajú dostup k tomuto systému čo vytvorili kvičia ako prasatá. Financujú akúkoľvek kampaň a oportunisti rýchlo otvárajú dvere týmto zapredancom. Tomuto denníku by mali okamžite odobrať licenziu. A je tam rad ďalších. Je nevyhnutný zákon na Média a ich vlastníkov. Pokuty a odoberanie licenzií. Dostali sme sa do štádia, kde sa už nedá slušne reagovať. Ak sa toto nezačne riešiť, môže to viezť až k stretu občanov na uliciach.


160 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd