Opäť vás oklamali...

Keď bola SaS v opozícii, kritizovala a poukazovala na pochybné tendre či štátne rozkrádačky. Dnes však už to nie je pravda. Dnes je to pre SaS všetko v poriadku.

Nicholsonová hovorí o prepojeniach

https://www.teraz.sk/eurovolby-2014/sas-tunely-v-zdravotnictve-nie-su-ni/108295-clanok.html

Nemocnice nakupovali lineárne digitálne urýchľovače a všetky tendre organizovala firma Pro Tender. Tá je podľa Lucie Nicholsonovej (SaS) prepojená cez jedného zo svojich konateľov na poslanca Smeru-SD a bývalého ministra zdravotníctva Richarda Rašiho (Smer-SD). Do každej súťaže sa prihlásil len jeden uchádzač. Urýchľovače dodávali veľké svetové firmy, ale nie priamo. Robili tak podľa liberálov cez malé firmy. "Keď išli veľkí dodávatelia do tendra cez nastrčené firmy, cena sa samozrejme premrštila," skonštatovala Nicholsonová.


Pokiaľ však dodávali podobné prístroje pre súkromné nemocnice, robili tak podľa jej slov priamo. "Podľa našich informácií sa týmito podozrivými tendrami zaoberal v tom čase aj Úrad pre verejné obstarávanie a spis bol údajne otvorený aj na úrade boja proti korupcii," doplnila Nicholsonová.


Úrad pritom vtedy podľa jej slov viedol Tibor Gašpar, ktorý dnes sedí v čele Prezídia Policajného zboru SR. "Podľa mňa sa tu krúti ten istý kolotoč, ktorý sa krútil aj v roku 2007. A čo je smutné, vyšetrujú to tí istí ľudia," skonštatovala poslankyňa SaS.Dnes je už však všetko inak. Cigániková si robí selfy s Rašim kedykoľvek v TV debatách, kde si rovnako dávajú francúzke bozky pri každej téme. Nicholsonová si do Hlasu ani neťukne a SaS sa správa opozične už rok. Rozkrádačky sú už v poriadku a predzvesť koalície HLAS, PS, SaS je čoraz väčšou realitou. Pripomíname, že SaS má v kilečkách skrité opatrenia na diskrimináciu a zmenšovanie práv pre pracujúcich. O chvíľu vás vyhodia z práce len tak a zamestnávateľ nebude príliš postihnutý.


Toto je ich skutočná tvár občania, občania by si mali dávať pozor na takýchto politikov. Mali by ich diskvalifikovať zo svojho života. Viac nevoliť, je to faloš a kalkul, občan pre nich je len, ako Haščák povedal iba Hovno.


193 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd