POLITICKÉ HYENY


Hyena č. 1: Cigániková (SaS) Hyena č. 2: Nicholsonová (exSaS) Hyena č. 3: Sulík (SaS) Hyena č. 4: Danko (SNS) Hyena č. 5: Pellegrini (SMEROHLAS) Hyena č. 6: Blaha (SMER) Hyena č. 7: Fico (SMER) Hyena č. 8: Čaputová (PS) Hyena č. 9: Biháriová (PS) Hyena č. 10: Estok (SMEROHLAS) Hyena č. 11: Tomas (SMEROHLAS) Hyena č. 12: Kollár (Za ľudí) Hyena č. 13: Letanovská (Za ľudí) Hyena č. 14: Médiá

Hyena č. 15: Kotleba (ĽSNS)

Hyena č. 16: Šimečka (PS)

Hyena č. 17: Hojsík(PS)

Hyena č. 18: Harabín(Vlasť)


Rok, už rok, celý rok krúžía nad levom a hryzú, zakrádajú sa a hryzú.

Podlo spoza chrbta sa prikrádajú a hryzú. Lev však odoláva. Máme tu skupinku Hyen čo by chcelo sa dostať ku koristi a získať ju iba pre seba.


Toto sú ľudia, ktorým sa nikdy v živote už nebude dať veriť ani slovo. Ani písmeno. Sú to nenažrané hijeny, ktoré sa podlo zakradnú národu zpoza chrbta a potom uhryznú.

Mali by ste sa vyvarovať ak chceme v tejto krajine žiť lepšie. Zlo nespí a vidíme kto je kto aké skutky a prácu predvádza. Niektorí ako Cígániková nevedia ako sa píše Excel alebo čo to je. Sulík nám tu olizuje mikrofóny a Estok s Tomášom prskajú ako vianočná prskavka. Letanovská si dáva dovolenku, Sulíček Dubajček. Biháriová ten PS liberálny odpad s Nicholsonovou nemajú žiadnu odbornosť a očierňujú, klamú na denno dennej báze.


Tento zoznam hore, spýtajte sa sami seba čo urobili ako pomohli a aké zmeny pre národ priniesli. My o žiadnych nevieme. Vieme iba o tom, že sú to klamári a podvodníci.

Médiá sa už nedajú sledovať je to presítené jednostranným klamstvom, hejtom a urážkami. Najpv vás urazia a potom hovoria že to vy urážate. Tieto parazity politického deja sú odolné až kým ich vy nezašliapnete. Len vy máte osud v rukách a len vy rozhodnete ako to bude so Slovenskom ďalej.


Kto chce zlodejov a vrahov či klamárov späť ? Asi nikto. Kto chce šialených liberálov čo číhajú za rohom? Asi nikto. Kto chce neonacistických bláznov? Asi nikto

Nikto z nás. Ale dávame to nejako najavo? Veríme v to čo sme začali? Pýtajte sa seba, či nie je priskoro odhodiť šancu? Ďalšia nemusí prísť....

37 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd