Politický netvor č. 1
Toto individum na fotke nie je potrebné menovať. Tejto osobe by mnohí napľuli do tváre. Mnohí by ju radšej chytili za vlasy a kopli do zadku. Áno aj takéto emócie sa šíria Slovenskom.

Čert aBitto vzal! Toto ešte Slovensku chýbalo, táto osoba prepadla na gymnáziu v 2 ročníku a sedí v parlamente. Cíti sa Slovák horším a hlúpšim než je ona? Zvolil si ju do Parlamentu pre nejaký pocit menejcennosti? Veď toto individum neurobilo pre Slovensko nič osožné a iba mu škodí. Pchá nos do všetkého o čom nemá ani páru. Rozpráva o grafoch, ktoré pripravil niekto iný a s najväčšou istotou ani nevie ako sa píše Excel. Podľa nás si myslí, že sú to hieroglify. Celý čas nám tu vykrikuje ako niekto kto hovorí pravdu klame a ako niekto kto klame, že má pravdu. "Luhárska štetka" povedali by na ulici. Chráni Pentu ako matka svoje bábetko. Ako náhle sa otvorí téma jednej poisťovne, v tom momente vyletí na scénu ako hysterka.

Najprv falošne a krivo obviní niekoho zo straty miliardy EUR. To že klame je vedľajšie, hlavne že sa použije slovo Miliarda, veď to je to čo ľudia zachytia. Inokedy zase chráni tých čo lobujú za iné vakcíny a klame v každom jej vyjadrení. Uráža tých čo tvrdo pracujú a povyšuje sa nad nimi, akoby získala nejakú nobelovú cenu. No nejakú možno áno, ale bude to Nobelovka sprostosti, nechutnosti, klamstva a hnusu. Koketuje so zlodejmi so SMEROHLASU a je pre ňu úplne v poriadku, že práve oni rozkradli túto krajinu a chystajú sa to urobiť zas s SaS.Toto jednoducho nemá čo v politike robiť a nie to ešte podieľať sa na riadení štátu. Každý občan by si mal uvedomiť, že čím viac takýchto osôb, tým horšie sa budú mať v budúcnosti. Táto Sulíková slúžka a divá hus, musí byť spolu so stranou čo lobuje podnikateľské záujmy, a pre ktorých je robotník, pracujúci či občan nič skončiť na dobro inak sa nepohneme ďalej...1,673 views3 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd