Prednejší je Sulík než národ Ján Benčík - Za ľudí

Updated: Mar 28


Vyhlásenie Bečíka, vyzerá ako vyhlásenia starca čo sa pomiatol. Dať prednosť Sulíkovi, ktorý je preukázateľný sabotér a podľa najnovších štúdií aj prakticky zodpovedný za úmrtia mnohých nevinných ľudí na slovensku, pred ľudmi a očiste Slovenska je hodné diskvalifikácie. Tento pán nevie o čom rozpráva a znie to dosť pomätene. Ako môžete takéto tvrdenie vypustiť ak vám ide o ľudí a jeho dobre. Je to proste nemysliteľné biť sa do hrude, JA, JA, JA. Rovnako ako Kollár, Letanovská, Sulík. Toto nie je politika pre ľudí toto je PROTI ĽUĎOM. Čítajte dole jeho vyhlásenie.... Vyhlásenie: Po vyhlásení Richarda Sulíka a SAS, že by nikdy nerokovali o trojkoalícii bez Za ľudí, pretože by to považovali za zradu, je podľa mňa nevyhnutné prehlásiť to isté.

Pokračovanie v trojkoalícii bez SAS a potvrdenie dezinterpretácie krízy zo strany Igora Matoviča a OĽANO by bolo neodpustiteľnou zradou partnera aj princípov morálky, ktorá musí platiť aj v politike.


Aby som predišiel rôznym "zaručeným" chýrom, považujem preto za dôležité prehlásiť, že pokračovanie v trojkoalícii je za týchto okolností pre mňa neprijateľné. Verím, že rovnako sa zachová aj poslanecký klub a strana Za ľudí, ktorej oficiálnym stanoviskom je pokračovanie vo štvorkoalícii a odchod Igora Matoviča z postu premiéra.


Najmä kvôli občanom je neprijateľné a nedôstojné predlžovanie vládnej krízy v čase pandémie, ktorá ohrozuje ich zdravie, život, normálne fungovanie aj zdroje ich obživy či podnikania. Riešiť v tejto situácii detinské vrtochy a zákulisné hry jedného človeka je absurdné. Kde sme sa to dostali?....

469 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd