• Be3ee

RAŠI, špekulant zo SMEROHLASU...

Autor: Oko pravdy


V Košiciach pochybná firma EEI s.r.o. zarába na parkovaní s obrovským ziskom vďaka pochybnej zmluve primátora Košíc Rašiho /SMER/. Ten nereflektuje ani petíciu ľudí, ani veľký odpor.

Za firmou EEI sú osoby prepojené na pochybné kauzy - parkovania v mnohých iných mestách, prepojenie s kauzou Martinské hole, extrémne predražená konferencia Techmat za štátne peniaze. Navyše túto firmu zakladala firma prepojená na Tomáša Malatinského /v minulosti minister hospodárstva za SMER/, vlastní dom v Penta sídlisku a ten prenajíma majiteľovi Penty - Jaroslavovi Hasčákovi.


Firma EEI s.r.o (ktorá zarába na parkovaní v Košiciach) v minulosti bola podielovo vlastnená schránkovými firmami so sídlom v Cypruse.


Kvôli firme EEI zmenili dokonca zákon v NR SR za vlády SMER-SD - Firme EEI sa výrazne darí v mestách kde primátor je človek blízky SMER-SD, alebo kde ľavica ovláda väčšinu v zastupiteľstve (v Košiciach, Zvolene, Vranove nad Topľov a Banskej Bystrici, najnovšie aj v Petržalke). Dokedy bude národ čakať za spravodlivosťou? Je Slovensko v rukách chobotnice navždy? Alebo sa dokáže postaviť a začať konečne upratovať?

#Korupcia

857 views0 comments
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd