Rastislav Krupka píše

K reakcii na: https://www.postoj.sk/74601/nebojme-sa-predcasnych-volieb-bude-to-aj-lekcia-pre-volicov?fbclid=IwAR1XSV_0LI7mYMtpWAJzZDh7TJ7SFbryzyZjbDjPSFhXhVtHyVvSARnjJNo


Takže dva milióny voličov, ktoré povedali, koho si želajú vo vedení štátu na 4 roky neznamenajú tak veľa, aby sme sa s nimi aspoň literárne zaoberali, hej? Boľševickí právnici prosto povedia, že si vystačíme s akýmsi substitučným princípom, poprieme ústavne zakotvené trvanie poslaneckého mandátu v dĺžke 4 roky a akože nič závažné sa nestalo, veď mafiu si zvolíme už v predčasnom pôrode vlastne sami?


A čo ak po nasledovnom skrátení volebného obdobia príde neurčitý zlepenec exsovietskych aparátčikov ako Marček, a skrátia zas volebné obdobie, trebárs na pár dní, prípadne v potrundžení marihuanou sulíkovci povedia, že voľby budú do 24 hodín?

A toto ide požehnať kedysi kresťanský intelektuálny, v poslednom čase dosť výlučný až elitársky politik kedysi disidentov z KDH, to fakt?


Najmä po tom, ako sa v poslednom roku zachovali jeho predstavitelia voči kresťanským katolíkom na čele vlády, ktorých tam bolo za ostatných 30 rokov azda rekordné množstvo?


Tu už zostáva rozum stáť, kedysi vedcom alebo aspoň vzdelancom ležala na srdci kultúrna a vedomostná úroveň mládeže, nie geopolitické šarvátky, vyvolávané v centrách moci veľkých krajín. Kedysi sa disidentom darilo viesť mladých k poznaniu a tu sa k neuvereniu dozvieme, že netreba podporiť tendencie na zníženie pandemickej maródky národa, na otvorenie školských brán, na zavedenie aspoň čiastočne prezenčného vzdelávania?


Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou, slovenský póvl si v novinách už iba prečíta, že nemáme dostatočne demokratickú vládu, potrebujeme po 1 roku nové voľby?


Fascinujúce je, nie to, ako sa na celej situácii doslova otrhla lavínová doska neomarxistov, novinárskych kultúrtrégrov, ktorí riadia personálne zmeny vo vláde, kedy organizujú voľby (pri zachovaní ROR!), ale fakt, že ani dospelý a skúsený politik nedokázal odpustiť a kresťansky tak odpovedať na výzvu, ktorú dostal.


A teraz k veci skutočnej príčiny krízy v spoločnosti, vo vláde, v otupenom pandemickom proletariáte.


V decemri, bolo to ešte po Mikulášovi, keď potetovaný kumpána Brucha minister, vyučený obuvník a povolaním kaderník, povedal, že otváraniu škôl bude predchádzať pretestovanie detí kloktacími testami a prejsť testom musí 70 % školopovinných.


Je čochvíľa prvý kvartál za nami, a on stále a naďalej sabotuje opatrenia na zníženie mobility, rýchlotestovanie výlučne vybratých skupín, ktoré si Sasanka žiadala, doteraz nezaviedol, testy pre deti do škôl ešte vo februári na vláde nepresadil a pandemickú komisiu neustále s Bruchovým povaľačom a rozvracačom vlád, napáda.


Ak tento "minister" na odvolanie náhodou nebol ešte v čase, kedy deti sedeli v júli a auguste na "neplatenej dovolenke", v čase medzi dvoma vlnami pandémie, doma na zadku pred monitormi, tak prečo nie je ani teraz, kedy sedia pomaly rok mimo školskej lavice?


Zažil niekedy svet, aby sa školské objekty uzamkli pred niekoľkými ročnými obdobiami do vlastnej vnútornej vysídlenosti a zmätkov? TO ON MÁ CHODIŤ PO PALÁCOCH, ŽALOVAŤ NA ZLÉ VEDENIE VLÁDY?


Rakúsky kancelár včera na stretnutí s českým premiérom oznámil, že Rakúsko prikročilo k nákupu 30 miliónov rýchlotestov, ktoré si budú deti v škole samé robiť už nie raz, ale najmenej dva alebo aj trikrát týždenne.Tieto opatrenia, ktoré po Slovensku prevzali mnohé krajiny vrátane vyspelejšieho Rakúska, umožnili, že od 8. februára sú v Rakúsku školy už OTVORENÉ.


Slovensku zas umožnili ODVOLANIE PREDSEDU VLÁDY PRE NEKOMPETENTNOSŤ.

Rozumiete, pán Mikloško?

UŽ 5 TÝŽDŇOV SA V RAKÚSKU VYUČUJE, NIE ONLINE STOPORUJE!

Títo genderistickí socialisti, s prechodným pobytom v Dubaji, fungujúci v školstve ako zlý vtip, akých tam mafia dala, a ktorí tam iného gája prišlil ešte iba naspäť nainštalovať. To s neuveriteľne čírym zrkadlom pokrytectva v ruke, pokrytectva celého pravostredového obecentstva, umlčaného akýmisi kilečkami, s vibrátormi pchatými horom-dolom telovými otvormi od kdeakých pohlavne nerozhodnutých indivíduí a klaunov latexových, dosiahnú svoje a povalia druhú antikomunistickú vládu?

ROZUMIEM TOMU SPRÁVNE, MIKLOŠKO SA DNES TÝCHTO TU ZASTAL A POSTOJ JEHO SaSANISTICKÝ ANTIPOSTOJ AJ ZVEREJNIL?

46 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd