SaS klamári. Myslia si, že sú chytrejší než vy...

Updated: Apr 27


SaS sa prezentuje svojimi kvázi zlepšovákmi a zjednodošovaním pre podnikateľské prostredie už dosť dlhú dobu. Lietajú vo vzduchu kilečká sme a kilečká tam. Čo sa však v skutočnosti skrýva v Sulíkových kilečkách? Na neho si treba dávať veľký pozor. Jeho obľubou je sú tí bohatí, podnikatelia lebo tam môže mať on nejaký profit. Od nás obyčajných ľudí nedostane nič, tak prečo by nám mal pomáhať však. Jeho konanie či výroky jasne napovedajú pre koho pracuje SaS. My ľudia to však nie sme.

Pozorne si prečítajte jednu z priorít Ministerstva hospodárstva. Toho Ministerstva čo malo pomôcť gastro či maloobchodu v pandémii. No kto to nevedel, čia je to starosť, tak teraz už vie. SaS mala rok na starosti spolu s Ministerstvom Dopravy pomáhať týmto sektorom. A na koho sa nadávalo? Bol to úplne niekto iný však... Názov tejto priority je Ochrana Sprotrebiteľa. Pomyslíte si fajn, super konečne niečo pre nás. Opak je však pravdou. Ak dočítate pozorne celý obsah priority, zistíte že nie je vôbec orientovaná na Spotrebiteľa, ale opäť má zvýhodniť podnikateľov. Text je spracovaný tak, aby to vyzeralo, že sa ide pomáhať spotrebiteľom. A takto je to v každej SaS priorite. Pozorne si všímajte čím vás kŕmia a ako je text napísaný, lebo je to klamlivý a zavádzajúci text špeciálne pripravený s cieľom zaviesť vás do ríše ilúzie. Hlavne si pozrite ako v kilečkách skrýva často zvyšujúci sa tlak a diskrimináciu zamestnancov, ktorí sa o chvíľu budú triasť o prácu. Dúfajme, že ine strany dajú pozor a nebudú podporaovať tento SaSkársky nájazd na práva spotrebiteľa či zamestnanca.

SaS nie strana ľudu a preto my tvrdo pracujúci ľudia by sme mali dať ruky preč kým sa príliš nepopálime. Takže nie je všetko zlato čo sa bliští....

101 views1 comment

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd