Skorumpované na Slovensku sú aj prieskumné agentúry....


Na sociálnych sieťach sme zachytili množstvo upozornení ako sa uskutočňuje prieskum preferencií. Je neskutočné čo všetko je v tejto krajine skorumopované. SMEROHLAS ukradol obrovské množstvo peňazí a chce viac. Navyše im hrozí basa. Odkrývajú sa väzby a schémy ako to všetko fungovalo. Vo väzbe končia čoraz viac a viac ľudí. Z toho vyplýva, že Média a agentúry niesú nezávislé organizácie a neprinášajú neutrálny pravdivý pohľad čo sa politiky týka.

Vyzerá to tak, že aj tu je potrebná reforma či zákon s jasnými pravidlami a transparentnosťou, aby sme konečne dostali objektívne informácie, na ktoré máme právo, a aby sa zastavila možnosť manipulovať verejnú mienku. Politika na Slovensku dosiahla úroveň vojny a boja o koryto a v ceste k nemu sú všetci ochotný nasľubovať kaďejakú habaďúru, len aby im na to niekto skočil. SMEROHLAS sa trasie v základoch a môže zažiť čoskoro veľký pád. Ak sa odkryjú ich staré prehrešky a podvody na obyvateľoch a budú za to aj patrične pykať, ich pád bude tvrdý.

Rozhodnutie je však na ľuďoch a mali by sa začať čím skôr zaoberať, čo im kto a aký !kaleráb" tlači do hlavy. Ak ľudia nepochopia, že v prípade návratu SMEROHLASU sa rútia do záhuby, budú veľmi nemylo prekvapení čo sa stane z ich životnou úrovňou. Na Slovensku sa však začínajú diať aj veci mimo očí všetkých, nespokojnosť ľudí vyustila až do momentu, kedy sa na to už nedá pozerať. Odborníci z firiem domácich či zahraničných sa začínajú mobilizovať a čoskoro uzrie Slovensko skutočnú nádej na lepšie časy. Držíme palce a už sme zvedavý na projekt, ktorý bude verejnosti predstavený.

#politika

242 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd