SLOVÁCI POZOR! HAD PRED DOMOM....Had prezlieka kožu ale vždy to bude Had. Nechá za sebou ležať opotrebovanú kožu a krásny čistý s úsmevom sa plazí ďalej.


Takže had už vyzliekol kožu a tá sa váľa v prachu a čaká kým ju odpracú, má svoj zápach čo šíri a znepríjemňuje okolie no skôr či neskôr bude odprataná alebo sa rozloží. Had sa plazí ďalej no doplazil sa pred koľajnice kde ide dlhý vlak taký 4 ročný. Chcel by sa prepchať cez koľajnice no nejde to. Plazí sa hore dole a je veľmi nervózny, hladný a podráždený. Hľadá dieru ako by sa mohol dostať na druhú stranu no márne. Takže máme tu nervézneho HADA SD a odhodenú STARÚ KOŽU SD.

Tieto dve zoskupenia sú tak nepríjemné a nebezpečné ako hladná kobra, ktorá vás môže bleskurýchle uhryznúť a zhltnúť. Had SD už preplazil celé slovensko a dohryzol už kade koho. Rozniesol jed do všetkých kútov zeme a veselo sa vyhrieva na kameni. Tí čo sa priotrávili sa nemajú vôbec dobre a mnohí aj zomreli.


Občania SK, ak vás navštívi HAD tak mu odseknite hlavu alebo mu prišliapnite krk inak vás obtiahne, uhryzne a otrávi. Následky budete znášať sami a v utrpení.


Ináč nebolí vás hlava? Had vás už za 30 rokov uhryzol niekoľko krát. Začnite sa chrániť a nedovoľte, aby sa k vám do domu priplazila ešte jedna anakonda lebo potom to už nemusíte rozchodiť.

3 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd