Utajený Svedok


Viete čo má spoločné Matovičova kauza a Kolíkovej kauza? A nebodaj nejaká iná kauza? Za všetky je zodpovedný zlý Matovič!


Všímate si ako sa ku Kolíkovej kauzám stávajú slovenské médiá? Ani sa nesnažia požiadať ministerku o vysvetlenia, všetko je to len Matovičova pomsta. Nevadí, že Kolíkovej sestra okrádala ľudí. Nevadí ani to, že jej brat bol spoločníkom nejakého penťáka, ktorému prenajímali priestory ministerstva spravodlivosti zhodou okolností v čase, keď tam Kolíková pôsobila ako štátna tajomníčka za bývalej smeráckej vlády. Nevadia ani pochybné obchody s RTVS a divadlom Nová scéna. Ministerka Kolíková je v médiách a progresívnom prostredí populárna a hlavne je kamarátka s prezidentkou Čaputovou, takže tu sa otázky nekladú. A keď ich niekto kladie, ako napríklad Matovič, tak je to jeho osobná pomsta.


Keď ale naopak do Matoviča ryla Kolíková za pseudokauzy ako diplomovka alebo Sputnik, kde ho doslova podrazila a žiadala jeho odchod z funkcie, tam bolo všetko v úplnom poriadku. Ešte ju v tom médiá podporovali a huckali. Pritom nikto nikoho neokradol, ani nekorumpoval. Dvojaký kilometer.


Naozaj by ma zaujímalo ako by sa média k daným kauzám postavili, ak by sa týkali rodiny Matoviča. To by bolo eldorádo, o ničom inom by sa nepísalo. Veď to sme už vlastne videli. Matovičova manželka investovala peniaze do firmy, ktorá sa dostala do problémov a bol z toho megaškandál. Pritom nič zlé neurobila, len investovala vlastné peniaze. To bolo kriku u progresívnych krýs.


Inak vo všeobecnosti je veľmi zaujímavý postoj médií ku kauzám strany Za ľudí. Vyberiem štyri kauzy.


1.Kolíkovej rodina má 3 dosť veľké korupčné kauzy, ktoré ministerka vysvetľuje len tým, že o tom nevedela. Môžme jej veriť a nemusíme. Podľa médií jej ale veriť musíme a za jej kauzy môže zlý, pomstychtivý Matovič.


2.Letanovská bola v čase vrcholiacej pandémie na luxusnej dovolenke na Maledivách, ticho bolo v mediách, nikto neriešil. Keď bola na dovolenke poslankyňa Oľano Tabak, tak z toho bol cirkus a mediálny lynč.


3.Šeliga so Žitňanskou v čase núdzového stavu popíjali výrazne po deviatej hodine v uzavretých priestoroch podniku. Za deň to prehrmelo a médiá ich ešte pochválili, že vraj ukázali politickú kultúru a vzdali sa funkcií. To je smiešne, poslancami ostali a vzdali sa nepodstatných funkcií v parlamente, ktoré ich vôbec nebolia. Ak by boli len obyčajní poslanci, ničoho by sa nevzdali. Videli sme to u Drobu, ten sa nemal čoho bezvýznamného vzdať, tak zostal ďalej predsedom BSS a nič sa nedeje. Porovnajme si túto kauzu, aké všetky nariadenia tu boli porušené s Matovičovou svadbou bez rúška v čase nula pozitívnych. To je oproti Šeligovi a Žitňanskej totálne zanedbateľná prkotina. Matoviča však médiá za to drbali ako psa a drbú ho doteraz. Zatiaľ čo zo Šeligu sa stane ešte pomaly hrdina.


Inak všimol si vôbec niekto, že popíjali v podniku Štefana Hríba? Ja som si to skoro ani nevšimol, také je v progresívnych mediách ticho, to už naozaj nikto nerieši. Hríb sa obhájil tým, že veď všetky podniky porušujú pravidlá a bolo vybavené.


4.Čerešnička na torte je Remišovej ministerstvo, kde vystrája smerácka spojka Žiláková. To je ako keby tam pracoval samotný Fico alebo Pellegrini, ale tomu sa ešte podrobne povenujem, lebo tu už človeku vážne rozum stojí.


Formuje sa nám tu ďalšia skupina našich ľudí, o ktorých kauzách sa nepíše alebo sa nekriticky obhajujú. Minimálne tu sa o tom však písať bude. A keď ministerka Kolíková ešte teraz ustupuje Kollárovi pri novele zákona o kolúznej väzbe, na čo už čakajú smerácki oligarchovia a zlodeji, tak už totálne stráca moju dôveru. Ak to bude mať za následok prepustenie týchto vagabundov na slobodu, tak je otázne, či na tom ministerstve má ešte čo robiť.

25 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd