Výzva!!!


Spoločnosť Be3ee Feel Free vyzýva Prezidentku Zuzanu Čaputovú, aby okamžite prestala spolupracovať so Stranami SMER, HLAS a ich predstaviteľmi. Národ Slovenska trpel 30 rokov pod falošným dojmom zlepšenia životnej úrovne a pokojného života. Dočkal sa však korupcie, chudoby a živorenia. Prišli vraždy, zmiznutia poctivých ľudí, ktorí sa vlastnými silami vydali na cestu boja proti Mafii. Politickej Mafii, ktorá na úkor nás občanov, tvrdo pracujúcich, poctivo žijúcich a niektorí aj slepo veriacich v lepšiu budúcnosť, okradla a ekonomicky zotročila 80% obyvateľstva Slovenska. Výzývame Prezidentku Zuzanu Čaputovú, aby okamžite diskvalifikovala a verejne prehlásila, že ukončuje akúkoľvek spoluprácu so všetkými čo sú naviazaní na SMER, HLAS, PS či ĽSNS. Vyzývame ju, aby okamžite prejavila nestranné správanie a odsúdila všetky skutky týchto členov, prestala sa stretávať súkromne s osobami, ktoré vo vláde nie sú, ktoré sa snažia dostať späť nekalými cestami, klamstvom a podvodom.


Vyzývame ju, aby zverejnila všetky stretnutia, ktoré doteraz s týmito ľudmi absolvovala a zverejnila prepis rozhovorov. Výzývame ju, aby vystúpila verejne a zopakovala občanom všetky kauzy a zlodejiny či vraždy, ktoré sa tu stali za vlád týchto strán SMER a HLAS. V prípade, že tak neurobí, budeme pokračovať v následnej aktivite:


Spíšeme všetky, fakty a skutky a zoznam ľudí, ktorí sa podieľali na tejto zrade národa a zašleme LIST na Ministerstvo EU. Požiadame rovnako o poskytnutie Europskej prokuratúry, aby mohla pôsobiť na Slovensku až do vtedy, kým nebudú všetky skutky a kauzy prešetrené. Obraciame sa aj na občanov, aby povstali a konečne povedali dosť! Nájdite v sebe silu Slovana, silu a ducha bojovníka za našu Slovenskú zem, za náš národ. Nemáme čas na hry ani na sladké reči. Dosť bolo zavádzania a klamstiev. Je čas začať Tvorit novú spoločnosť!

2,098 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd