Zahraniční Slováci stoja za Matovičom!!!


Slováci v zahraničí napäto sledujú situáciu na Slovensku a s údivom a zovretými päsťami krútia hlavami, čo sa to u nás doma deje. Zloba, nenávisť, klamstvo, bludy, prekrúcanie, čierne mediálne kampane a jednostranný lynč proti Oľano. Nitky od koryta sa začali trhať a policía začala s návštevami u vyvolených SMERÁKOV. Zlaté tehličky, úplatky, podvody, schémy či zákulisné dohody sprevádzajú zatýkania mnohých nominantov tejto strany. Súdnictvo v rozvrate a korupčnom hnoji, prokuratúra nie je v poriadku ani po výmene generálneho prokurátora. Ten už stihol uskutočniť super šprint od novinárov a tí iba zberali kopu otáznikov, čo povypadovali Žilinkovi z aktovky. Slováci v zahraničí sa často krát pýtajú, prečo sa valí toľko špiny na Igora Matoviča, keď všetky vedecké zahraničné organizácie (nad ktorými už SMEROHLASÁCI nemajú moc a kontrolu) označili kroky premiéra za prelomové a percentuálne úspešné. Dokonca napriek tomu, že nám tu vyčíňa obrovská skupina nedisciplinovaných ľudí a burcovačov na protesty, bláznov, ktorým nezáleží na ľudskom živote, sme ako krajina na vynikajúcich pozíciach v rôznych štatistikách. K Smeráckym nášľapným mínam v podobe Ficových dosadených podržtašiek na rôznych úradoch sa pridáva aj Agresívna sekta z PS a za pomoci vydiearateľného Sulíka sa títo lotri snažia vstať z popola a uchmatnúť kus torty ako nejaký zlodej a darmožráč. A všetko sa to odohráva bez národa a bez ich názoru. OĽANO ako jediné zobralo na svoje plecia boj s pandémiou a ako Ježiš Kristus, tak aj Igor Matovič po celý rok niesol statočne toto bremeno. Kopali do neho, bičovali, hádzali kamene, pľuli a nadávali, pinižovali a smiali. Ale výsledky je vidieť a čísla neoklameš. Pandémia na celom svete zúri, ale u nás je ešte na uzde. Veľká vďaka Premiérovi a jeho ministrom za to ako tvrdo pracovali. Áno nebolo to dokonalé či bezchybné, ale ak máte v koalícii toľko besných psov, ktorí vás deň čo deň hryzú a brešú po vás nečudujme sa, že vám povolia nervy. Namiesto pomoci a práce iba komploty a špekulovanie ako obísť a vykresliť Premiéra ako vinníka a blázna... Opak je však pravdou. Z prichádzajúcimi analýzami sa z blázna stáva Génius a skutočný a jediný bojovník proti pandémii na Slovensku. Máme zabezpečené všetko na to, aby sme sa z toho všetci rýchlo dostali. Máme stabilizovanú situáciu no stále nie je koniec a obozretnosť a ochrana je potrebná. A čo naši hejteri z PS?

Za celý rok nula návrhov, riešení či práce, ale zase kopa hejtu a klamstive či osočovania. A čo Prezidentka a SaS?

Nula návrhov a riešení či práce. Za celý rok nezvládnutá pomoc podnikateľom či reštauráciám, chýbný zákon zo stratou 1 mil EUR mesačne, kde sa Prezidentka vyfarbila a nepodpísala zákon, ktorý bol nevyhnutný a mal byť prijatý v zrýchlenom konaní, a za ktorý samotná SaS nezahlasovala. A čo Za ľudí?

Za celý rok nula návrhov, riešení či práce. Weby nefunkčné, súdna mapa v nedohľade, potrebná legislatíva k iným rezortom nevypracovaná. A čo SMEROHLAS?

Za celý rok nula riešení, nula návrhov, ale šírenie vírusu im išlo najlepšie a to hlavne pri robení si v Pandémii predvolebnú kampaň. Tým čo to sledujú z vonku, ale aj mnohým z nás tu doma musí byť kvalitne a je poriadne zle. Janko Kuciak sa musí v hrobe obraciať pri pohľade na toto svinstvo čo tu rozpútali Oligarchovia za pomoci médií a dlžných politikov. Tu ich máte vyzlečených do naha, potvory bezbožné a páchatelia zla... Sami sledujte fakty, analýzy nezávislých organizácii, nie tých z podplatených médií a potom ukážte prstom na skutočných zločincov a zradcov. Budte zdraví a opatrní....

4,007 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd