• Be3ee

Zaujalo nás..

Autor: Marcel BulíkMilí moji! Včera som oslavoval narodeniny, takže dnes len stručne Možno ste postrehli, ako roztomilo včera pišťali súdruh Blaha a jeho New Kids on the Block na ,,tlačovke" venovanej kritike nového zákona o kyberšikane. Radosť sa na nich dívať - skupina panicov s nadšením počúva svojho staršieho kamoša z vedľajšieho vchodu, ktorý už sa prvýkrát miloval, ale moc mu to nešlo a tak od toho radšej ostatných odhovára.

O čo vlastne išlo?


Seňor Blaha a jeho joven compaňeros sa zľakli, že by už konečne niekto mohol začať upratovať tie ich virtuálne fekálie na sociálnych sieťach a samotní protagonisti duševnej veľkej potreby by potom za upratovanie platili. No a toho sa oni boja ešte viac ako malý čert veľkého kríža! Je príznačné, že tento zákon najviac prekáža ľuďom, ktorých politická kariéra je postavená na osočovaní, urážaní a dehonestovaní ostatných, nehovoriach o válovoch klamstiev, z ktorých sú ich oddaní voliči dennodenne prikrmovaní. Inými slovami - ak niečo Blaha vehementne kritizuje, znamená to, že je to dobre. Dovolím si pár citácií z jeho statusu:

1. Podľa tohto gestapáckeho zákona vás budú môcť zavrieť na tri roky za to, že na sociálnej sieti napíšete kritický komentár o Matovičovi. To ťažko. Kritiku nikto nespochybňuje a nebude ju trestať. Lenže súdruh - to, čo predvádzaš na Facebooku ty, nie je kritika, ale čistokrvná nevraživosť, dehonestácia a dekadencia. Keby som chcel spočítať, koľkých ľudí si vo svojich statusoch už neprávom osočil a primitívne dourážal, potreboval by som na to pol roka dovolenky a menej spánku ako Napoleon vo svojej vrcholnej forme. Presne kvôli takýmto individuám je tento zákon namierený. Viem, že ste smutní z toho, že v tej vašej teplej partii budete musieť ešte viac uvažovať nad tým, aké slová vo svojich statusoch a vyhláseniach budete používať, ale dobre vám tak! Možno zistíte, že mozog dokáže úžasné veci, keď sa správne používa.

2. Myslíte si, že to Čaputovú zaujíma? Nie, takýto fašistický zákon nepošle na Ústavný súd, ale referendum áno. Že ju hanba nefacká. Vidíš - ani ti to dlho netrvalo, a už zas ten fašizmus. A ty sa čuduješ, že je potrebné proti tebe bojovať. Možno sa to k tebe ešte nedostalo, ale tam vonku, v skutočnom svete, žijú skutoční ľudia, ktorým sa nepáči, že ich niekto uráža, napáda, osočuje a primitívne na nich útočí a nielenže za to nenesie žiadnu zodpovednosť, ale ešte si na tom postaví aj svoju politickú kariéru. Premýšľam, kto je tu v skutočnosti fašista...

3. Čaputová pár minút po našej verejnej výzve arogantne zákon podpísala a kyberfašizmus podporila. Už len zahajlovať, madam! Tak určiteeee - prezidentka čakala len na to, kým skončí vaše predstavenie s názvom tlačová konferencia a potom si povedala: Krásne to tí chalani okomentovali, sú to šamani. Ale aj tak to podpíšem, muhehehe ! Fakt si myslíš, že sa díva na vaše vystúpenia pred kamerami? Veď aj tí novinári tam chodia len preto, že je to súčasťou ich práce a tá v sebe obnáša ako príjemné, tak aj nepríjemné chvíle. Aj keď počítam, že mnohí z nich sa k vám chodia zabaviť a sledovať, ako hlboko sa ešte dá klesnúť. Tak trochu National Geography a seriál o geológii.

Pôjdeme s tým na Ústavný súd - toto je taký útok na slobodu slova, aký tu ešte nebol! Ale prosím ťa...Celé je to o tom, že niekto chce trochu korigovať tie vaše populistické výkaly. Je to ako keby niekto rozhodol, že veľká potreba sa nebude splachovať 35 litrami vody, ale len 20 litrami. Jediný, komu to bude vadiť, bude ten, kto po sebe v záchode nechá 36 kg fekálií štyrikrát denne. Poznávaš sa v tom, compaňero? Slnečný deň, priatelia!

#facebook

32 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2013 by Be3ee Ltd